Jsme mladý, ambiciozní a profesionální team, zabývající se propagací měst a regionů prostřednictvím projektu       Městský dukát. Náplň naší práce spočívá především v bezchybné organizaci tohoto projektu tak, aby každá jednotlivá propagační akce proběhla hladce, efektivně a bez zbytečných komplikací.


Díky spolupráci s velice zkušenou a uznávanou numismatickou polskou firmou Karkonoski Dom Numizmatyczny, určujeme profesionalismus v oblasti všech našich projektů.
Dalším klíčovým ukazatelem našeho profesionálního přístupu a prvotřídní kvality našich produktů je spolupráce s Českou mincovnou, která provádí celý technický proces ražby všech našich Městských dukátů.


Díky našim schopnostem a zkušenostem, pracovnímu nadšení a inovativnímu myšlení jsme již v prvních měsících našeho působení na českém trhu, dosáhli velikého úspěchu a pozitivních ohlasů jak od partnerských firem, tak od obyvatel a představitelů propagovaných regionů.

 

Partneři

Karkonoski Dom Numizmatyczny (značka Kurowski Group) existuje na polském trhu od roku 1986. Zabývá se numismatikou a sběratelstvím. Hlavní projekt této uznávané firmy je akce Dukat Miejski. Během posledních dvou let bylo provedeno téměř čtyřicet takových akcí v Polské republice.

V těchto letech firma získala nespočet zkušeností a znalostí, jak dobře a úspěšně propagovat města i celé regiony, díky výrobkům jakými jsou lokální dukáty. Karkonoski Dom Numizmatyczny spolupracuje s takovými městy jako: Jelení Hora, Karpacz, Sklářská Poruba, Zhořelec, Kamenná Hora, Bolesławiec, Lubań, Svídnice, Jawor nebo Gubin. Ve většině měst KDN provedl akce dokonce čtyřikrát.


Kurowski Group
Aleja Wojska Polskiego 21
58-500 Jelenia Góra

tel.: +48 75 64 523 00
fax: +48 75 64 523 01

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: www.kurowskigroup.pl


Česká mincovna, a.s. byla založena dne 1.7.1993 v Jablonci nad Nisou a vznikla po dohodě ve spolupráci s Českou národní bankou, která po rozpadu federace hledala tuzemského výrobce pro nově vzniklou Českou republiku. Během půl roku se novodobá Česká mincovna stává výhradním dodavatelem centrální banky České republiky.

V současné době firma zaměstnává 70 pracovníků. Mincovna je vybavena moderními lisy značky Gräbener využívanými jak pro výrobu oběživa, tak i pro pamětní ražby z drahých i obecných kovů. Polotovary (střížky) jsou nakupovány v zahraničí, neboť tuzemská výroba neexistuje, ale ve výrobě razidel je mincovna zcela soběstačná.


Česká mincovna, a.s.
U Přehrady 3204/61
466 23 Jablonec nad Nisou

tel.: +420 483 513 111
fax: +420 483 513 708
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: www.mint.cz

 

b_150_90_16777215_00_images_logo_logo_Lipka.jpgNaší prodejnu naleznete v centru Hradce Králové. Zabýváme se prodejem pamětních a oběhových mincí , medailí, bankovek a potřeb pro sběratele. Dále nabízíme zlaté a stříbrné slitky a mince. Poskytujeme sběratelsko-investiční poradenství. Pomůžeme Vám s oceněním a výkupem.

 

MINCE LIPKA

Obchodní centrum Jitřenka
třída Karla IV. 430/26
Hradec Králové, 50002
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.mincelipka.cz
Facebook: http://www.facebook.com/MINCELIPKA
Skype: MINCE LIPKA